Livedrive - nieograniczona przestrzeń online

Dawid Kulbaka, 23-12-2008 | Źródło: Poradnik Webmastera

Wysyp serwisów do przechowywania plików online prędzej czy później się skończy. Ale póki co nowych tego typu witryn powstaje bardzo dużo. Ciekawym projektem jest Livedrive, który na pliki nie nakłada żadnych limitów wielkości.

Co więcej, ilość plików przesłanych na serwer także jest nielimitowana. W zamian, oprócz emisji reklam, wydawcy wprowadzą opłaty w przyszłości za korzystanie z witryny, ale póki co dla nowo zarejestrowanych wszystko jest darmowe i według zapewnień takie pozostanie.

Wersja beta projektu oferuje program dla systemu Windows, który łączy możliwości zarządzania plikami online np. poprzez systemowy Windows Eksplorator. Każdy zarejestrowany użytkownik dostaje konto w domenie nazwa.livedrive.com i może wgrywać tam odpowiednio skatalogowane pliki wideo, zdjęcia czy muzykę.

- Na razie serwis działa dość powoli (mówiąc wprost - jak mucha w smole), co zapewne jest skutkiem zainteresowania po pierwszych publikacjach w Internecie – napisał na swoim blogu Paweł Wimmer.

www.livedrive.com
Ocena 2.52/5 (50.35%) (373 głosów)
 • Śledzik
TAGI: narzedzia  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.