23hq - ciekawa alternatywa dla Flickra

Dawid Kulbaka, 15-12-2008 | Źródło: fotografia.wordpress.com

Po wprowadzeniu limitów przez Flickr na rynku szybko pojawiły się jego odpowiedniki. Niektóre oferują niemal identyczną funkcjonalność dokładając przy tym więcej opcji społecznościowych. Przede wszystkim jednak mają większe limity ilościowe zdjęć. Jednym z takich projektów jest 23hq.

Serwis ma podobną funkcjonalność do pierwowzoru, ale limity albumów nie są ograniczone. Flickr oferuje w darmowej edycji tylko 3 katalogi zbiorcze. Jedynym ograniczeniem jest możliwość wgrywania zdjęć w ilości 30 na miesiąc, choć w ciągu pierwszych dwóch tygodni może przesłać 300 swoich fotografii.

Witrynę cechują także prostota obsługi, intuicyjny i prosty panel oraz możliwości zarządzania kolekcją zdjęć w postaci tagów, komentarzy, powiązań historycznych i kalendarza. Opcjami, które z pewnością okażą się przydatne są pokaz slajdów oraz hurtowy import zdjęć do serwisu.

Strona

www.23hq.com

oferuje kilkanaście wersji językowych, w tym polski.

Ocena 2.6/5 (52.06%) (398 głosów)
 • Śledzik
TAGI: flickr   foto  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.