Firefox 3: dziesięć poważnych błędów

Dawid Kulbaka, 27-05-2008 | Źródło: Cnet

Pierwsza wersja Relase Candidate Firefoksa 3 zapewne nie będzie jego ostatnią przed wydaniem finalnym. CNET doniósł, że w tej odsłonie programu wykryto dziesięć błędów oznaczonych jako poważne, z których trzy są krytyczne.
Większość błędów dotyczy systemy Windows, natomiast dwie luki tyczą się aplikacji przygotowanej od system Linux. O właściwościach wykrytych luk w bezpieczeństwie właściwie nie wiadomo nic więcej.

Decyzja o wydaniu jeszcze jednej wersji Relase Candidate jest raczej przesądzona, choć oficjalnie Mozilla poda ją do wiadomości pod koniec tygodnia.

Warto dodać, że Mike Schroepfer z Mozilli kilka dni temu nie wykluczał wydania nawet kilku wersji RC. Dodał jednak, że finalnej aplikacji należy się spodziewać w czerwcu.
Ocena 2.84/5 (56.77%) (31 głosów)
  • Åšledzik
TAGI:  

Komentarze:



    Dodaj komentarz:


    Temat:
    Twój nick:
    Komentarz:
     

    Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.