MySpace Poland szuka pracowników

Dawid Kulbaka, 08-10-2007 | Źródło: Gazeta Wyborcza, Internet Standard

W styczniu wystartował we Francji, potem w Niemczech i we Włoszech. W kwietniu otworzył swoje przedstawicielstwo w Chinach. Jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych świata MySpace wkracza do Polski.

Na witrynie Pracuj.pl pojawiły się ogłoszenia o rekrutacji pracowników do polskiego oddziału MySpace. Może oznaczać to tylko jedno. Witryna medialnego potentata Rupperta Mardocha otworzy swoje biuro w Polsce i oficjalnie zadebiutuje w naszym kraju.

Jak wynika z ogłoszeń, MySpace szuka na razie trzech pracowników na stanowiska Marketing & Content Director, Content Manager oraz Content Manager, Video. Praca przewidziana jest w Krakowie.

MySpace liczy sobie ponad 100. milionową społeczność, z której 25 milionów pochodzi z Europy. Jak informuje Gazeta Wyborcza, Polska będzie pierwszym krajem z Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie pojawi się lokalna edycja serwisu.
Ocena 2.72/5 (54.31%) (299 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.