Interia przejmuje wortal Megapliki.pl

Dawid Kulbaka, 19-04-2007 | Źródło: własne

Kolejny serwis dla młodzieży znalazł się w rękach Interii. Tym razem jest to witryna Megapliki.pl, która jest jednym z największych i najpopularniejszych polskich stron zajmujących się udostępnianiem legalnego oprogramowania.

Witryna http://megapliki.interia.pl ruszyła kilka minut temu. Wraz z przejęciem strony przez portal w serwisie zmieniono grafikę i układ treści.

Wortal codziennie odwiedza ponad 30.000 unikalnych użytkowników którzy generują ponad 200.000 odsłon. Czytelnikami strony są przede wszystkim uczniowie oraz studenci.

Megapliki to kolejny serwis, który znalazł się pod skrzydłami portalu. Wcześniej Interia przejęła witryny Podaj.net i Pytamy.pl.

Oto krótki wywiad z właścicielem Megaplików, Piotrem Nosalskim:

Sami złożyliście ofertę współpracy?
Zostaliśmy zaproszeni do rozmów na temat współpracy. Podjęliśmy je i zakończyły się korzystnie dla obu stron.

Jak wygląda integracja witryny z Interią?
Jeszcze przed rozpoczęciem rozmów w sprawie współpracy z Interia.pl rozpoczęliśmy prace nad nową szatą graficzną serwisu. Planowaliśmy także udostępnić kilkanaście nowych usług. Nasze plany uległy zmianie gdy zaproszono nas do rozmów z Interia.pl. Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Interia.pl i późniejsze wdrożenie zmian wymagających integracji z portalem. Proces ten przeszedł pomyślnie i zakończył się bez większych problemów.

Jakie są korzyści tej współpracy?
Dzięki zaangażowaniu portalu Interia.pl z pewnością wzrośnie liczba internautów, którzy stale będą korzystać z naszego serwisu. Wsparcie ze strony portalu będącego w czołówce polskich witryn internetowych pewnością przełoży się na większą świadomość marki Megapliki.pl wśród polskich internautów.

Jak będzie rozwijała się teraz strona pod skrzydłami Interii?
Współpraca z Interia.pl jest dla nas doskonałą możliwością rozwoju. Z pewnością przełoży się to na większe zainteresowanie ze strony internautów. Planujemy wiele ciekawych usług, których do tej pory nie było na polskim rynku. Mam nadzieję, ze internauci docenią nasze świeże pomysły i zaangażowanie. Nie chciałbym odkrywać w tej chwili wszystkich kart. Mamy ambicję rozbudowywać nasz serwis pamiętając aby był jak najbardziej użyteczny i przyjazny dla użytkowników.

Czy portal może ingerować w treść i zawartość strony?
Oczywiście, że tak. Nasza umowa z Interia.pl przewiduje możliwość ingerencji przedstawicieli portalu w treści prezentowane na łamach naszego serwisu. Wszelkie tego typu działania będą w pełni konsultowane z nami.
Ocena 2.74/5 (54.8%) (223 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:


 • Dodał: data: 1177056609
  Zapowiada się ciekawie :) Oby
  tak dalej!

  WItryna ciut za szara, ale
  myślę, że zostanie to
  poprawione.

 • Dodał: Gość data: 2009-12-26
  znam go


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.