Martha Stewart na nowo w internecie

Grzegorz Komsta, 10-04-2007 | Źródło: Reuters / Wikipedia

Martha Stewart, jedna z najbardziej znanych kobiet w Stanach Zjednoczonych uważana za wzór we wszystkim co dotyczy szeroko rozumianego stylu życia, na nowo uruchamia swoją stronę internetową.

Serwis internetowy Marthy Stewart odwiedzany jest przez miliony kobiet w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Nowa odsłona zawiera mnóstwo materiałów wideo z poradami dotyczącymi kuchni, życia codziennego i zajmowania się domem. Większość z nich pochodzi z programów telewizyjnych Marthy Stewarth.

Nie zabrakło również drobnych akcentów społecznościowych. Użytkowniczki serwisu mogą dodawać własne materiały, uczestniczyć w dyskusjach, a także tworzyć własne albumy ze zdjęciami wykorzystując do tego Kodak EasyShare Gallery, które następnie można zamówić w wersji papierowej.

Martha Stewart ma polskie korzenie. Jej dziadkowie byli Polakami, którzy wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych z powodów ekonomicznych. Martha Stewart odniosła sukces po wydaniu książki „Przyjęcia”.
Ocena 2.72/5 (54.39%) (196 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.