Znieważenie burmistrza na stronie internetowej

Dawid Kulbaka, 25-05-2006 | Źródło: "redakcja"

Burmistrz Szczebrzeszyna, Marian Mazur złożył doniesienie do Prokuratury w Zamościu "o znieważenie burmistrza na stronie internetowej" założonej i redagowanej przez jednego z mieszkańców tej miejscowości.

Sprawa dotyczy zamieszczanych na łamach serwisu Szczebrzeszyn.info tekstów, które zdaniem burmistrza obrażały jego osobę. Autor serwisu dopuszczał obraźliwe komentarze pisane pod adresem burmistrza przez internautów pod tymi tekstami. Wiele z nich zawierało bardzo wulgarne wyrażenia.

18. maja administrator portalu, Tomasz Gaudnik został wezwany na świadka i przesłuchany w Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu.

- „To co zrobił burmistrz odbieram jako próbę zastraszenie mnie i moich czytelników” - powiedział Tomasz Gaudnik, administrator portalu Szczebrzeszyn.Info.

Burmistrz jest innego zdania. Uważa, że w serwisie pojawiały się zupełnie nieprawdziwe i zmyślone informacje, które miały oczerniać jego osobę.

Szczebrzeszyn.info
Ocena 2.72/5 (54.49%) (178 głosów)
 • Śledzik
TAGI:  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.