Webinside.pl

Serwis BlaBlaCar nagrodzony

Jacek Pluta, 01-01-1970 | Źródło: Profeina

BlaBlaCar - serwis wspólnych przejazdów - zdobył drugie miejsce w kategorii The Best International StartUp w konkursie Crunchies, organizowanym przez serwis TechCrunch.

W tej kategorii  zwyciężyła aplikacja Waze - nawigacja społecznościowa. W najważniejszej kategorii konkursu „Overall Best Startup” wygrał serwis crowdfundingowy Kickstarter.

 
- Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Szczególnie cieszy nas fakt, że wiele z nagrodzonych przez TechCrunch przedsięwzięć, to serwisy działające na fundamencie społecznościowym. Pokazuje to, jak duży potencjał leży w usługach opartych na tym, co mogą sobie wzajemnie zaoferować użytkownicy. Na tej wspólnej wymianie opiera się właśnie sukces serwisu BlaBlaCar w całej Europie – mówi Michał Pawelec z zespołu prowadzącego polską wersję BlaBlaCar.
 
Serwis TechCrunch po raz siódmy przyznał swoje nagrody najbardziej obiecującym start-upom działającym w branży nowych technologii. Więcej informacji o nominowanych i nagrodzonych w konkursie można znaleźć pod linkiem: http://techcrunch.com/events/7th-annual-crunchies-awards/winners/.
Poprzedni Następny
wróć