Publicystyka

Dyskusja o nowej stronie TVP. Czy innowacyjność w tego typu projektach jest zakazana?

Nie bez echa przeszła nasza informacja o nowej stronie Telewizji Publicznej stworzonej na podobieństwo Onet.pl. Udało nam się dotrzeć do autorów tej strony. Dla Webinside.pl przedstawiają oni powody, którymi kierowali się przy budowaniu strony i wyjaśniają dlaczego witryna wygląda tak, a nie inaczej. Dla kontrastu publikujemy opinie niezależnych ekspertów.

więcej

Rekrutacja online

Coraz więcej firm przenosi procesy rekrutacyjne do Internetu, coraz więcej kandydatów wpisuje słowo "praca" w wyszukiwarki. Skąd bierze się rosnąca popularność Internetu jako źródła ofert pracy?

więcej

Indeksowanie świata, czyli Biblioteka

Dyrektorzy Google obiecującej "skatalogowanie wszystkich informacji na świecie" ogłosili w poniedziałek ostatni krok na drodze rozwoju firmy: daleko idący plan zniszczenia wszelkiej informacji, której nie można zindeksować.

więcej

Diamenty i Internet to najlepsi przyjaciele kobiet

Czy świat sfeminizował? Czy we wszystkich dziedzinach zmierzamy powoli do matriarchatu? Tymczasem załóżmy, że główne podwaliny pod istnienie Internetu i e-commerce położyli mężczyźni.

więcej

Wojna w Wirtualnej Polsce

Portal niezgody: Podobno wielkie pieniądze nie zmieniają ludzi, tylko… ujawniają ich prawdziwą naturę. Jeśli to prawda, ciężkie czasy czekają Wirtualną Polskę. Jej ojcowie-założyciele właśnie wykopali wojenne topory.

więcej

Wprowadzenie do e-learningu

Nauczanie przez internet albo zdalna edukacja - to najczęstsze określenia zdobywania wiedzy za pomocą sieci. Taka forma doskonalenia kwalifikacji, nazywana w skrócie e-learningiem, staje się coraz bardziej popularna w firmach na całym świecie.

więcej

IT się odradza

Po kryzysie na przełomie wieków, firmy informatyczne poprawiają swoją kondycję i zatrudniają coraz więcej pracowników. Rynek IT dzieli się na wiele segmentów, które charakteryzują się wąską specjalizacją usług informatycznych.

więcej

Inżynierowie i naukowcy z marzeń

Jaki jest idealny inżynier i naukowiec? Czy masz cechy takiej osoby i potrafisz je przedstawić swojemu pracodawcy? Porównaj swoje zalety z najlepszymi.

więcej

Porównywarki cen - szansa na oszczędne zakupy w sieci

W lansowanym obecnie tempie życia, czas to pieniądz. Zaoszczędzić go choć odrobinę dla siebie, to często nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzą nam porównywarki cen sklepów internetowych.

więcej

eCRM, czyli zwiększamy lojalność eKlientów

Zarządzanie relacjami z użytkownikami Internetu (eCRM) dzięki rozwojowi technologii, a przede wszystkim coraz szerszej działalności firm w sieci, nabiera całkiem nowej jakości. Staje się bardzo skutecznym narzędziem w walce o pozyskanie lojalności klienta. Elementu gry rynkowej, który w obecnych czasach jest podstawą skutecznego działania w e-biznesie.

więcej
<<< poprzednia   3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     następna >>>