Publicystyka

Makiety stron internetowych coraz bardziej popularne

Jeszcze niedawno stosowanie makiet przy projektowaniu stron internetowych było zjawiskiem bardzo rzadkim. Dziś do tej formy pracy przekonuje się coraz więcej programistów.

więcej

Jak budować lojalną społeczność internetową?

Internet ułatwia komunikację – do tego nie trzeba już nikogo przekonywać, to oczywiste. Realny świat znajduje odzwierciedlenie w wirtualnej rzeczywistości. Widać to choćby po wielkim sukcesie, jaki odniosły serwisy Web 2.0. Również marki prześcigają się w pomysłach, aby zgrupować internautów wokół siebie. Jednak zdobycie fanów, a zbudowanie lojalnej społeczności internetowej często nie idzie ze sobą w parze.

więcej

Michał Białek, Wykop.pl

Na pytania o nową odsłonę Wykop.pl i plany jego dalszego rozwoju odpowiada Michał Białek, Dyrektor Operacyjny serwisu.

więcej

O kulisach działania 8.1 PO IG

Założyciele Filmaster.pl otrzymali 450 tys. złotych w ramach działania 8.1 PO IG. Specjalnie dla czytelników Webinside.pl opowiadają o tym \"jak to się robi\".

więcej

Historia programu Adobe Photoshop

Pionierski program graficzny skończył 20 lat. Z tej okazji zapraszamy do zagłębienia się w historię programu Adobe Photoshop.

więcej

Ciekawostki i liczby Photoshopa

Pierwsza, bardzo skromna wersja programu Photoshop została wydana w nakładzie 200 egzemplarzy jako dodatek do skanerów Barneyscan, nikt nie spodziewał się tak gwałtownego wzrostu popularności tej aplikacji. W ciągu ostatnich dwudziestu lat wokół programu powstał cały ekosystem.

więcej

Case study: Kampania Heyah na Naszej-klasie

233 lata i 44 dni – to czas jaki spędzili wszyscy użytkownicy portalu Nasza klasa w Letniej Szkole Korzystania z Telefonów Heyah. Wydawcy twierdzą, że to największa akcja o charakterze social media przeprowadzona dotąd w Polsce.

więcej

Dobre imię w portalu społecznościowym

Nicki, czyli pseudonimy używane w sieci, coraz częściej są traktowane jak domeny internetowe.

więcej

Rok z Filmaster.pl - case study

Filmaster - serwis społecznościowy przeznaczony dla miłośników kina - podsumował pierwszy rok swojej działalności.

więcej

Własny start-up - case study Tubylismy.pl

Zaczyna się od dobrego pomysłu. Realizujesz go, startujesz i myślisz, że najgorsze za tobą. Nic bardziej mylnego. Dziennie pojawiają się średnio 4 start-upy, czyli w ciągu roku trzeba pokonać ponad 1000 innych pomysłów. Najważniejsze, to przetrwać kilka pierwszych miesięcy.

więcej
<<< poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     następna >>>