Publicystyka

Jak pisać artykuł?

Pisanie to rzemiosło, które powinno przeradzać się w sztukę, także na stronach WWW. Wielu początkujących dziennikarzy zastanawia się jednak, co zrobić, by ich puste kartki czy ekrany zapełniły się szybko teksem i to w dodatku dobrym?

więcej

Cechy dobrych programów partnerskich

Co to znaczy "dobry program partnerski"? Z pewnością taki, na którym możesz dużo zarobić. To fakt. Ale co dokładnie sprawia, że dany PP jest lepszy od innych?

więcej

Siedem sposobów na odniesienie internetowej porażki

Ten artykuł jest trochę inny niż zwykłe publikacje. Zamiast pokazywać Tobie jak odnieść sukces, dzisiaj pokażę Ci jak przegrać. Poniżej przedstawiłem siedem przepisów na gwarantowaną porażkę.

więcej

CRM - Customers Relations Marketing

Coraz częściej CRM jest rozumiany jako kilka aplikacji, zintegrowanych ze sobą, obsługujących wszystkie kanały dystrybucji (zarówno te tradycyjne, jak np. sieć przedstawicieli handlowych jak i nowoczesne np. call center, sklepy internetowe, maile itp.

więcej

Jak narodził się Gooru.pl - geneza wyszukiwarki

Wyszukiwarka została wdrożona w 2000 roku w portalu internetowym Panorama Firm, gdzie dobrze zdawała egzamin w początkowym okresie istnienia portalu. Wraz ze wzrostem obciążenia, zapadła decyzja o opracowaniu nowego Gooru w oparciu o zdobyte doświadczenia, tak aby dorównywał osiągnięciom liderów rynku.

więcej

Nad klawiaturą

Na rynku działa coraz więcej firm oferujących usługi informatyczne. Jednak są one miejscem pracy nie tylko dla informatyków, ale i dla specjalistów z zarządzania, marketingu, mediów, a nawet osób nie mających takiego wykształcenia, ale mających pasję, komputery, internet.

więcej

Fanatycy WWW w cenie

Nie oczekuję geniusza czy specjalisty po studiach. Cenniejszy jest fanatyk, zapaleniec i samouk w swojej dziedzinie – mówi Dariusz Majgier, założyciel Reporter.pl, Człowiek Roku – Internet’96 i jeden z 30 liderów polskiej gospodarki internetowej.

więcej

Kto zostaje w tyle - przegrywa

Sukcesem jest każdy bezawaryjnie działający system, każde udane wdrożenie – twierdzi Łukasz Hankus, Produkt Manager IT pracujący w portalu Onet.pl

więcej

Poszukiwani, nie rozchwytywani

E-business, firmy doradcze i wdrożeniowe. Dostawcy Internetu i firmy tworzące serwisy internetowe. Producenci sprzętu i programowania. Działy IT przedsiębiorstw. Tam mogą pracować informatycy.

więcej

Koniec podbijania karty

Zespoły, które jeszcze niedawno, aby pracować razem, musiały być fizycznie w tym samym miejscu, obecnie mogą to robić poprzez Internet czy telekonferencje. Pozwala to na coraz częstszą współpracę specjalistów, którzy na co dzień mieszkają w innych miastach czy krajach.

więcej
<<< poprzednia   4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     następna >>>