Publicystyka

Prywatne strony domowe jako przedmiot zainteresowania nauk społecznych, cz.2

Druga część artykułu poświęconego prywatnym stronom domowym.

więcej

Podstawowe zasady CRM

Jakie zadania powinien spełniać system klasy CRM? To pytanie to klucz do sukcesu czyli udanego wdrożenia rozwiązania CRM.

więcej

ClickBank - pieniądze w sieci

Temat zarabiania w Internecie jest prawie tak stary, jak sama sieć. U jednych wywołuje dreszczyk emocji, inni zniechęceni podejmowanymi wcześniej próbami z politowaniem czytają zachęty typu "Najpewniejsze systemy zarabiania".

więcej

Przodkowie CRM

W ciągu ostatnich lat branża informatyczna bardzo intensywnie interesuje się rozwiązaniem klasy CRM (Customer Relationship Management). Aby zrozumieć ideę oraz przeznaczenie tego terminu należy spojrzeć w przeszłość.

więcej

Informatyzacja szansą

O informatycznym boomie sprzed kilku lat wszyscy już chyba zdążyli zapomnieć. Rozwój e-biznesu, chociaż ma miejsce, nie jest tak spektakularny, jak przewidywano. Ale nie wszystkie firmy branży IT przeżywają kłopoty.

więcej

Jak zbudować system internetowy i nie zbankrutować?

W obecnej sytuacji ekonomicznej oraz coraz silniejszej konkurencji większość firm nie może pozwolić sobie na inwestowanie dużych środków na rozwiązania internetowe. Jednak rezygnacja z jakichkolwiek projektów oznacza utratę pozycji konkurencyjnej.

więcej

Sukces na odległość

Internet wkracza do każdej sfery - także do sfery gospodarki. Minęły czasy, kiedy liczył się ten, kto produkował dużo - dzisiaj czynnikiem decydującym o sukcesie jest informacja. Powstanie Internetu wywołało we współczesnym świecie lawinowe zmiany.

więcej

Zachowanie internautów - podsumowanie roku 2003

Ciągle rosnące zapotrzebowanie na szybko i łatwo dostępną, a zarazem trafną informację wpłynęło znacząco w roku 2003 na zachowania internautów odwiedzających polskie zasoby www.

więcej

Krótki wstęp do webmasterstwa

Artykuł, napisany z myślą o amatorach świata webmasteringu, przedstawia i opisuje kilka języków programowania stron WWW. Przedstawia ich stopnie trudności i prezentuje ocenę przydatności.

więcej

Odtwarzacze plików multimedialnych

Internet jest zbiorem informacji nie tylko na każdy praktycznie temat, lecz także w najróżniejszej postaci. Na stronach internetowych znajdziemy informacje zarówno w postaci tekstu i grafiki, jak i dźwięku oraz wideo.

więcej
<<< poprzednia   4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     następna >>>