Promowanie stron

Ilu internautów odwiedza moją witrynę?

Informacja o liczbie gości na serwisie internetowym jest jednym z podstawowych wskaźników określających popularność danej witryny oraz jej wartości w oczach internautów.

więcej

Analiza zachowania internautów

Witryna internetowa jest zawsze tworzona w ściśle określonym celu, np. ma pełnić rolę aktualnego i łatwo dostępnego dla Klientów źródła informacji o ofercie firmy.

więcej

Jak narodził się Gooru.pl - geneza wyszukiwarki

Wyszukiwarka została wdrożona w 2000 roku w portalu internetowym Panorama Firm, gdzie dobrze zdawała egzamin w początkowym okresie istnienia portalu. Wraz ze wzrostem obciążenia, zapadła decyzja o opracowaniu nowego Gooru w oparciu o zdobyte doświadczenia, tak aby dorównywał osiągnięciom liderów rynku.

więcej

Promowanie produktów w Internecie - przegląd technik

Artykuł przedstawia podstawowe narzędzia promowania firm w Internecie. Promocja e-marketingowa opisana jest na przykładzie reklamy marki, produktu i usług oraz promocji uzupełniającej. Końcową część artykułu stanowi przedstawienie działań w dwóch firmach: EB oraz COCA-COLA.

więcej

Podstawy pozycjonowania

Gdy prowadzimy serwis WWW, nie można zaplanować, że jakiś okres czasu poświęcimy na promocję naszej strony. Tak naprawdę promujemy ją przez cały czas, reklamując się na innych stronach, współpracując z mediami czy pozycjonując ją w wyszukiwarkach.

więcej

Email reklamowy

Czy Pentium II generuje SPAM? Najprawdopodobniej nie, a już w każdym razie nie samo z siebie. Pod takim jednak tytułem jakiś czas temu toczyła się w polskich grupach systemu Usenet dyskusja na temat zalewania prywatnych kont i publicznych

więcej

Emailing przy nowej ustawie

Kampanie mailingowe prowadzone przez pocztę elektroniczną to doskonałe narzędzie promocyjne. Niedawno zmienione przepisy nakładają jednak istotne ograniczenia, pozwalając internautom skuteczniej bronić się przed tzw. spamem.

więcej

Rola Public Relations przy prowadzeniu serwisów internetowych

Rola internetowego Public Relations ciągle nie jest doceniana przez młodych wydawców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z webmasterstwem.

więcej

Podstawy promowania stron WWW

Artykuł dla początkujących opisuje i w prosty sposób przedstawia podstawy promowania strony WWW w internecie. Autor wziął pod uwagę wyszukiwarki, katalogi, konkursy czy aktualizację.

więcej
<<< poprzednia   1  2  3  4  5  6  7   następna >>>