Promowanie stron

Medialność produktu - czyli co sprawia, że o produkcie się pisze?

Wielu specjalistów od marketingu intryguje pytanie - co sprawia, że na rynku pojawiają się tzw. produkty medialne, które nawet przy niewielkich nakładach na reklamę potrafią wzbudzić duże zainteresowanie prasy?

więcej

Linkowanie jako ważny aspekt pozycjonowania

Rozpatrując i analizując statystyki odwiedzin na stronie WWW szybko dochodzimy do wniosku, że bezsprzecznie pierwsze miejsca zajmują wyszukiwarki i to one, zwłaszcza te najlepsze, generują największy ruch.

więcej

Jak stworzyć stronę sprzedającą jak szalona?

Mimo, iż mamy świetny produkt i od pewnego czasu istniejącą stronę WWW, nie udaje nam się jednak nic za jej pomocą sprzedać. Dlaczego? Gdzie tkwi nasz błąd? Jak go naprawić? Wystarczy odrobina marketingu...

więcej

Budowanie marek w sieci czyli e-branding

Firmy budujące swój wizerunek w sieci dzielą się na dwie grupy: e-biznes w dosłownym znaczeniu i firmy z innych sektorów. Proces tworzenia jego marki w pierwszym przypadku jest bardzo zbliżony do tego, jaki przechodzą wszystkie nowo powstałe firmy.

więcej

Jak poprawić pozycję w rankingach?

Każdy webmaster tworząc swój serwis liczy, że będzie on często odwiedzany przez internautów. To, czy strona będzie się cieszyć popularnością zależy jednak od kilku czynników, na które należy zwrócić uwagę przy jej projektowaniu.

więcej

Działanie słów w reklamie

Czy widzieliście reklamę, w której nie padłoby ani jedno słowo? Czy mówimy o reklamie radiowej, telewizyjnej, kinowej, prasowej, internetowej, czy zewnętrznej, zawsze tekst jest jej niezwykle ważnym elementem.

więcej

Tworzenie i promocja bannerów reklamowych

Banner jest bardzo ważnym elementem w promowaniu naszej strony. To od skutecznej reklamy, zależy w jakimś stopniu oglądalność serwisu.

więcej

Era banerów odchodzi w zapomnienie

Wydawać by się mogło że to prawda. A jednak! Wystarczy wpisać w przeglądarkę dowolnie wybrany adres www serwisu gdzie znajdują się reklamy i co zobaczymy? Banery i butony. Dlaczego zatem są one coraz mniej popularne?

więcej

Jak reklamować stronę?

To bardzo częste pytanie: "Jak reklamować stronę www?". Odpowiedź niestety nie jest ani prosta ani jednoznaczna. Dlaczego?

więcej

Statystyki WWW: słownik pojęć

Podstawowe definicje związane z monitorowaniem ruchu na witrynach internetowych.

więcej
<<< poprzednia   1  2  3  4  5  6  7     następna >>>