Promowanie stron

Case study: Gra Ryzyko

Kolejny case study agencji interaktywnej OS3 Multimedia. Tym razem firma dzieli się swoim doświadczeniem z prac nad wizerunkiem gry planszowej \"Ryzyko\".

więcej

Case study: Herbapol - Green Up

Artykuł jest przekrojem działań wykonanych przez OS3 multimedia w celach promocji produktów tej marki. Case study zawiera m.in informację o opracowanej strategii i uzyskanych efektach.

więcej

Nowoczesny PR

Nastanie ery internetu sprawiło, że public relations wygląda dziś całkiem inaczej. Pojawiło się więcej okazji zdobycia potencjalnego klienta. Niegdyś dostępne były tylko dwa sposoby, by zwrócić uwagę nabywcy: zakup reklamy lub przekonanie mediów do opublikowania danej treści. Dziś najważniejsze są relacje bezpośrednie.

więcej

Case study: Kampania Heyah na Naszej-klasie

233 lata i 44 dni – to czas jaki spędzili wszyscy użytkownicy portalu Nasza klasa w Letniej Szkole Korzystania z Telefonów Heyah. Wydawcy twierdzą, że to największa akcja o charakterze social media przeprowadzona dotąd w Polsce.

więcej

Kampania reklamowa Tanio.pl - case study

Wejście na rynek nowej porównywarki cenowej jest już na samym wstępie ograniczone możliwościami licznej konkurencji. jednak odpowiedni kapitał i wsparcie dużego portalu mogą przynieść dobre efekty.

więcej

SEO: Strategie budowania linków

Dlaczego zbudowanie dobrej kampanii wymiany linków jest takie ważne? Można stwierdzić, że jest to jeden z najważniejszych aspektów w uzyskiwaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

więcej

Bannery reklamowe – za a nawet przeciw

Relatywnie niski koszt dotarcia do odbiorcy oraz precyzyjne określenie skuteczności kampanii reklamowych to z pewnością najważniejsze aspekty wyróżniające internet jako najbardziej atrakcyjne medium dla reklamodawców. Pośród różnych rodzajów reklamy ciągle najpopularniejsze są bannery.

więcej

Programy partnerskie: koncepcje i modele sprzedaży

Dla niektórych to forma dorobienia, dla innych prawdziwy internetowy biznes. Programy partnerskie (PP) przeżywają w sieci okres rozwoju i popularności i są coraz chętniej wykorzystywane przez firmy do promocji i sprzedaży swoich produktów.

więcej

Korzyści zastosowania e-marketingu w firmie

Opublikowanie firmowej strony internetowej to przedsięwzięcie wymagające przemyślenia. Nie wystarczy tylko wykonanie i umieszczenie strony w Internecie. Trzeba pamiętać, że aby strona zaczęła efektywnie działać musimy zastosować e-marketing.

więcej

AdSense pod lupą

Według specjalistów z branży internetowej, programy partnerskie w obecnej formie swoją strukturą bardziej przypominają mechanizm dealerski niż tradycyjną reklamę w sieci. Wprowadzone ponad 8 lat temu przez Amazon.com programy afliacyjne święcą dziś triumfy popularności.

więcej
<<< poprzednia   1  2  3  4  5  6  7     następna >>>