Projektowanie WWW

Social Media Optimization i trendy w projektowaniu stron

Społeczności internetowe, zaraz po wyszukiwarkach i wejściach organicznych okazują się być trzecim co do wielkości źródłem nowych odwiedzić na stronie. Firmy, które aktywnie działają w social media i angażują swoich fanów, mogą optymalizować budżety marketingowe, głównie w wymiarze wydatków ponoszonych na reklamy w wyszukiwarkach.

więcej

Praktyczne zastosowanie User exerience

Strona czy aplikacja nie będzie w pełni interaktywna, jeżeli podczas jej projektowania, pod uwagę nie zostanie wzięty aspekt funkcjonalności, jakim jest user experience.

więcej

Jaki potencjał tkwi w Google Apps?

Korzystanie z aplikacji w celu wzmocnienia komunikacji B2C niepodzielnie kojarzyło się do tej pory z portalami społecznościowymi. Coraz większą popularność zyskują jednak rozwiązania oparte na darmowych narzędziach Google.

więcej

Najciekawsze techniki pracy z Photoshopem CS5, cz. 2

Prezentujemy drugą część artykułu z wskazówkami, które ułatwiają pracę z programem Photoshop CS5.

więcej

Najciekawsze techniki pracy z Photoshopem CS5, cz. 1

Grzegorz Róg z Eduweb.pl przedstawia cenne wskazówki, które ułatwią pracę z programem Photoshop CS5.

więcej

Grzechy główne internetowych sprzedawców

W ubiegłym roku 74% internautów zrobiło zakupy w sieci. Za tłumem nowych kupujących idzie wzrost liczby chętnych do sprzedaży. Co zrobić, żeby z sukcesem handlować w sieci?

więcej

Start-up na start: najczęstsze błędy popełniane przez wydawców

Startup to nie tylko pomysł, ale również wiele pracy i wysiłku by to, co jest naszą pasją, stało się również dobrze prosperującym biznesem. Wielu twórców startupów popełnia błędy wynikające z niewiedzy lub niedostatecznego przygotowania założeń projektów, które potem często decydują o „być albo nie być” całego start-upu.

więcej

Wykorzystanie map Google i Zumi.pl na stronach WWW

Mapy, tak samo jak np.: książki, filmy czy utwory muzyczne mogą być chronione przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

więcej

Spekulacyjna rejestracja domen internetowych a prawo

Domena internetowa to zgodnie z definicją przyjętą przez WIPO przyjazna człowiekowi transkrypcja adresu internetowego, czyli inaczej mówiąc tłumaczenie numerycznego adresu IP komputera na ciąg wyrazów łatwy do zapamiętania przez człowieka.

więcej

Domain hack: kreatywny sposób na domenę

Nie możesz znaleźć atrakcyjnej, wolnej domeny? Zhakuj ją! Domain name hack to alternatywne podejście do tworzenia adresów internetowych, które zyskuje popularność w polskim internecie.

więcej
<<< poprzednia   1  2  3  4  5  6  7  8  9     następna >>>