• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Manager dla kibiców piłki nożnej
PostNapisane: So wrz 25, 2004 9:55 am 
Nowy
Nowy

Witam.
Jeśli temat zamieściłem w złym dziale to przepraszam i prosze o przesunięcie do właściwego.
Więc tak mam pomysł :) Każdy chyba wie że najpopularniejszym sportem w Polsce jest Piłka Nożna.Mam pomysł aby stworzyć serwis gdzie bedą odbywały się rozgrywki I,II ligi,Pucharu Polski a może i kiedyś III ligi ?
Nie był by to prawdziwe mecze,tylko każdy by mógł zagłosować na drużyne co 15 min. np. 100głosów= 1bramka.Chciiałbym także wprowadzić np. za sms'a za 1zł. odrazu dodaje się 100głosów,ale nie wiem czy jest sens?
Jak myslicie cyz jest sens robic taki serwis czy może nie ?

Tytuł: Re: Manager dla kibiców piłki nożnej
PostNapisane: So wrz 25, 2004 10:03 am 
Moderator

Szczerze mówiąc nie bardzo wyobrażam sobie coś takiego. Nie sądzę żeby cieszyło się to popularnością (zwłaszcza pomysł z sms'em). Proponowałbym zabawę podobną do "Ligi typerów" jaka jest np. na http://www.pogon.v.pl.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: So wrz 25, 2004 11:35 am 
Zaczyna działać
Zaczyna działać

Tez nie uwazam, aby ludziom wydalo sie to interesujace. Zwlaszcza z ta platnoscia smsem - nie ma zadnej motywacji do wydania zlotowki, ja sam osobiscie nie widze sensu wysylania takiego sms, zeby tam ktos strzelil wirtualna bramke.. Myslalem kiedys o managerze on-line, cos jak CM tylko mniej skomplikowany ;-), miales juz nawet opisane dokladnie, szkielet bazy - no ale czasu brakuje.. Moze cos w tym rodzaju zrob?

PostNapisane: So wrz 25, 2004 11:45 am 
Nowy
Nowy

Wojtek Kocjan napisał(a):
Tez nie uwazam, aby ludziom wydalo sie to interesujace. Zwlaszcza z ta platnoscia smsem - nie ma zadnej motywacji do wydania zlotowki, ja sam osobiscie nie widze sensu wysylania takiego sms, zeby tam ktos strzelil wirtualna bramke.. Myslalem kiedys o managerze on-line, cos jak CM tylko mniej skomplikowany ;-), miales juz nawet opisane dokladnie, szkielet bazy - no ale czasu brakuje.. Moze cos w tym rodzaju zrob?

Jest już pare menegerów online np. managerzone.com ( niestety już płatny)
Napisanie takiego cms'a moim zdaniem to też duzy wydatek bo nikt nie napisze takiego czegośc np. za 100zl. ? Do tego jakies pożądne konto www,lay i domenka :) .Można by tez zrobić wersje Angielska, żeby byli także gracze zza granicy :) . Pomysłów jest wiele.Moim skormnym zdaniem pomysł z tym managerem jest dobry :) Tylko czy będzie szansa konkurować z managerzone ? Do tego projektu potrzebna by była wieksza ilość ludzi. Zatwierdzanie drużyna,moderznizacja forum itp.
Prosze pisac swoje opine na temat tego pomyslu z managerem ,a także opinie na temat mojej 1 propozycji :)

PostNapisane: So wrz 25, 2004 11:52 am 
Zaczyna działać
Zaczyna działać

Kosjo napisał(a):
Jest już pare menegerów online np. managerzone.com ( niestety już płatny)

Owszem jest, jednak strasznie rozbudowany, miedzynarodowy itd. Ja myslalem o czyms skromniejszym, jako taki dodatek do www.igol.pl, ale tez z kilkoma innowacyjnymi pomyslami.

Kosjo napisał(a):
Napisanie takiego cms'a moim zdaniem to też duzy wydatek bo nikt nie napisze takiego czegośc np. za 100zl. ?

To sie nie nazywa CMS ;-) A co do kosztow - w moim przypadku bylby to tylko czas, gdyz chcialem to pisac samodzielnie.

Kosjo napisał(a):
Do tego jakies pożądne konto www,lay i domenka :)

Konto www mam, layout da sie zalatwic, domene tez mam - tak jak mowilem, chcialem to zrobic w ramach www.igol.pl - moze jak znajde kiedys chwile czasu to do tego wroce, bo to w sumie pewne wyzwanie jest (napisac to tak, aby dzialalo ;-))

Kosjo napisał(a):
Pomysłów jest wiele.Moim skormnym zdaniem pomysł z tym managerem jest dobry :) Tylko czy będzie szansa konkurować z managerzone ? Do tego projektu potrzebna by była wieksza ilość ludzi. Zatwierdzanie drużyna,moderznizacja forum itp.

To nie miała być konkurencja managerzone, ani hattricka, ani czegos podobnego. Ot taki mniejszy polski pomysl. Tamte gry to juz strasznie rozbudowane systemy, zeby je poznac trzeba tez nie lada w tym siedziec.

PostNapisane: So wrz 25, 2004 12:05 pm 
Nowy
Nowy

No ale wiesz ja to pisałem w mojej osobie :)
Ze chciałbym coś takiego zrobić,moe nie odrazu tak rozbudowane,ale po kleji z spokojem dokłądać nowe opcje.
A sam tego nie napisze bo sie nie znam na php i mysql :)

PostNapisane: Pn paź 11, 2004 8:49 pm 
Zaczyna działać
Zaczyna działać

hmmm pomysl dobry ale... ale szwedzi zrobili krok dalej... http://www.managerzone.com

cieszę się, że chcesz pomóc, ale przynajmniej przeczytaj, na co odpowiadasz...

PostNapisane: Pt sty 14, 2005 8:23 pm 
Nowy
Nowy

Witam :roll:

Czy mógłby którys z programistów :D napisac mi ile by kosztowało u niego napisanie takiego skryptu ?

Strefa czasowa: UTC + 1