• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Kompleksowa obsługa stron www
PostNapisane: Cz lut 11, 2010 10:07 pm 

Witam,

szukam firmy która zajęłaby się utworzeniem, monitorowaniem oraz reklamą strony w sieci. Byłaby to strona internetowa promująca moje małe, kilkuosobowe przedsięwzięcie lokalne (firma gastronomiczna). Przejrzałem kilka ofert tego typu usług i dotarłem do firmy justCreate z Krakowa (http://www.justcreate.pl). Z opisu wynika, że tworzą ją pasjonaci więc pewnie można się dogadać odnośnie ceny i szczegółów wykonania (zależy mi na tym, żeby strona była nieszablonowa); podobają mi się także przykłady wykonanych przez nich stron zamieszczonych w portfolio. Zastanawiam się jednak czy ktoś z Was może ma doświadczenie z tego typu firmami i czy jest coś na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Kompleksowa obsługa stron www
PostNapisane: Pt lut 12, 2010 10:50 pm 

Hej,

Jeśli ceny mają nie duże to warto z nimi współpracować. Może ich strony nie stoją na najwyższym poziomie ale najgorsi znowu też nie są.

Przed ewentualnym rozpoczęciem prac poproś o umowę z dokładną specyfikacją i wyceną (o ile sami jej nie proponują). Jest to bardzo ważne w tej branży. Jest bardzo dużo firm, które w trakcie realizacji opuszczają swoich klientów.

Szukają pracowników, czyli teoretycznie się rozwijają. To dobrze świadczy.

Pozdrawiam
M.

PostNapisane: So lut 13, 2010 5:23 pm 

Hej, dzięki za odpowiedź!

Z tego co wyszukałem w sieci ich ceny są konkurencyjne. Poza tym na blogu założyciela tej agencji znalazłem wpis w którym opisuje założenia którymi się kierował podczas otwierania przedsiębiorstwa no i przekonał mnie do siebie. Młody chłopak a ma łeb do interesów.

Hm, rozumiem, że umowa musi być. Co zrobić w przypadku gdy poproszą o zaliczkę? Lepiej zapłacić część z góry czy wstrzymać się do momentu w którym zobaczy się efekt końcowy?
Czy jest jeszcze coś na co zwrócić uwagę (np. sprawdzić kodowanie, czy nie jest kopią z jakiegoś darmowego szablonu itp)?
Sorry za głupie pytania, pierwszy raz w życiu planuję takie zlecenie.

PostNapisane: Śr kwi 21, 2010 9:08 am 

Ich realizacje wyglądają całkiem ciekawie... Więc można sprobować, a na co zwrócić uwagę... Z doświadczenia wiem, że wazne jest podejście do klienta i uwzględanianie jego propozycji, oczywiście w granicach rozsądku, bo trzeba zachowac we wszystkim zdrowy rozsądek. Po to się wynajmuje agencję reklamową, by ludzie, którzy tam pracują doradzili, co jest dobre, a co raczej nie, tak by strona internetowa była skuteczna. Należy zwrócić uwagę, czy strony mają możliwość edycji, czy są poprawne tekstowe pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz, czy pod każdą przeglądarką działaja poprawnie... Nie można także zapomniec o pozycjonowaniu... Nalezy sprawdzić, czy dotychczasowe realizację agencji internetowej sa dobrze wypozycjonowane.

PostNapisane: So cze 05, 2010 4:14 pm 

Odświeżam wątek - co z reklamą? Jakie usługi reklamowe polecacie? Wiem, że istnieje AdWords i jeszcze jakieś serwisy współpracujące z tzw. wydawcami reklam, możecie coś doradzić?

Strefa czasowa: UTC + 1