• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: external file, loading, backward, justify w AS2
PostNapisane: Śr sie 24, 2011 1:07 pm 

Witam,

od ponad tygodnia szukam rozwiązania pewnego złożonego (jak dla mnie problemu)
dotyczy ono: external file (jpg, txt), loading (do external), backward, justify i innych drobiazgów.
próbowałem kilkudziesięciu wariantów ale niewiele z tego działa...

Cały opis i source umieściłem tutaj: http://swish.wodip.opole.pl/forum/viewtopic.php?t=5590
(nie chce tego tu przyklejać chyba nie jest to konieczne? tak ja wiem to forum SWiSH ale chodzi o AS2)

Zasadniczo są to rozwiązania z AS2 gdyż AS3 nie jest jeszcze obsługiwane w SWiSH.
Pisze tutaj gdyż na tamtym forum nikt nie był w stanie mi pomóc. (chyba polegli :-p! )
Chodzi o prostą korektę kodu lub wytłumaczenie w taki sposób żeby to działało.

Jestem architektem/grafikiem/designerem a nie programistą... i się zapętliłem z tymi błędami.
jeżeli to za dużo na poprawienie ot za free to z chęcią w zamian ustawie do pionu ]:-> graficznie jakieś twoje www
mam za sobą 15lat pracy i setki zleceń, chce SWiSH połączyć z http://gardengnomesoftware.com/ w panoramach 360
gdyż tam nie ma żadnych opcji animacji graficznych na wyżej wymienionych efektach (forum SWiSH) mogę oprzeć cały
interface i dodatkowe panele, projekt mam, panorama 360 czeka... jednak utknąłem w SWiSH :-/
Wariant B to wtłoczenie tego w FLASH'ke... jest mi to obojętne jeżeli to coś zmienia dla ciebie to ok.

Pozdrawiam.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1