• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: animacja z bitmapą, błachy problem, pomocy
PostNapisane: Śr wrz 23, 2009 1:43 pm 

Witam serdecznie... jesli byl juz gdzies taki post to przepraszam za zawracanie glowy, wystarczy odeslac mnie do postu, szukalem cala noc w sieci i na forum, ale albo nie ma albo jestem slepy...

Zatem do tematu.
Jestem poczatkujacym FlashManiakiem i napewno niektorym z Was problem bedzie wydawal sie blachy, dla mnie jednak to kilka juz godzin w plecy.

Robie bannerek naglowkowy do strony www.galerialublin.eu4.pl
Chce zrobic animacje 3 obrazkow jpg zaimportowanych do flasha, problem mam z transformacja tych ze obrazkow w animacji. Obrazjki sa jak wiadomo w formie prostokata, natomiast chce zrobic przejscie z rąbu do prostokąta, i potem znowu do formy rąbu, tak by uzyskac efekt trojwymiarowosci (prosze spojzec na ww link, zrobilem alternatywe, powinniscie zrozumiec o jaki efekt mi chodzi. prawa czesc baneru, gdzie pokazuja sie obrazy koni.)
Moge obrazki spokojnie pochylac, zmieniac rozmiary, obracac, ale nie potrafie zmienic ksztaltu obrazka z prostokata na rąb czy trapez, tak by ładnie przyjela to animacja MT.

Z gory wielce dziekuje, za wszelka krytyke rowniez. Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1