• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Wonga opinie o systemach partnerskich
PostNapisane: Śr sie 03, 2016 11:03 am 
Nowy
Nowy

Hej, podobnie jak z Vivus, mam pytanko - jakie PP byście polecili pod Wonga.com??

Mam dwie podstrony do których chcę dodać reflinki:

1. Artykuł i opinie o Wonga http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/ ... etowe.html
2. Recenzja Wonga + opinie https://antyranking.blogspot.com...wonga-opinie-pierwsza-pozyczka-1500-z.html

Opinii o Wonga w tym drugim nie ma na razie poza moją, ale to "młody" serwis. Zobaczymy jak się rozwinie. Ważniejszy jest blog.

Teraz tak, z tego co już wiem. Standardowo program partnerski dla Wongi można spotkać w Bankierze, Agorze Performance, Comperii Lead i Totalmoney. Jest też jakiś ich program wewnętrzny link przekierowuje do strony Marketing Wizards jakaś firma iProspect. Kojarzy ktoś? Jak to jest ich program, to może najlepiej się sprawdzi, bo zwykle im mniej pośredników tym lepiej? Jak myślicie? Chyba że jeszcze jakieś inne możecie mi polecić?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Wonga opinie o systemach partnerskich
PostNapisane: Cz sie 04, 2016 9:19 am 
Nowy
Nowy

Oni coś tam teraz zmienili. Wcześniej Wonga miała wszędzie stawkę CPS. Najlepszy był właśnie ten Marketing Wizards, bo to oni przygotowują cały ten program dla Wongi. Były też jakieś bonusy po 20 zł za zgodność - czyli za aktualne materiały reklamowe i aktualne informacje oraz za brak innych reklam na stronie albo umieszczenie Wongi na pierwszej pozycji w jakimś rankingu. W sumie można było mieć 2x +20 zł czyli 40 dychy więcej niż podstawowa stawka CPS, ale niestety już tego nie ma. Teraz jesz wszędzie CPL + CPS.

Przy czym nie wiem czy to wyjdzie gorzej, czy lepiej, bo oni dużo wniosków odrzucają, a teraz te CPL mimo odrzucenia powinny być zaakceptowane jeśli dane są poprawne. Nie wiem tylko, czy musi dojść do przelewu aktywacyjnego, czy wystarczy, że użytkownik wypełni wniosek.

PostNapisane: So sie 06, 2016 10:23 am 
Nowy
Nowy

No wiem, że zmienili teraz chyba jakoś w zeszłym miesiącu. Może w jakichś innych programach jest samo CPS, ale raczej z niższą stawką więc nie będzie opłacalne. W sumie to nie wiem, czy CPL+CPS nie jest lepszym rozwiązaniem. Fakt, że z tego co widzę w większości programów suma CPL i CPS wynosi mniej niż było samo CPS, ale też tak jak piszesz mogą się z drugiej strony zdarzać leady, gdzie pożyczka nie została udzielona, a samo CPL zostanie zaakceptowane. Tylko, pewnie dotyczy wyłącznie nowego klienta. No i nie wiem też, czy następuje po wypełnieniu formularza, czy dopiero lead jest zliczany po przelewie weryfikacyjnym.

Tytuł: Re:
PostNapisane: Pn sie 08, 2016 10:06 am 
Nowy
Nowy

W przypadku Wonga może się rzeczywiście lepiej sprawdzać, bo oni dużo wniosków odrzucają chyba średnio 1 na 4 jest akceptowany, kwestia tego jak będą akceptować leady CPL, pewnie tylko nowy klient, ale mimo wszytko może wyjść to lepiej. Też teraz testuję. We wszystkich programach jakie znam zmienili. Szkoda, że Marketing Wizards zrezygnował z bonusów.

Tytuł: Re:
PostNapisane: N sie 28, 2016 11:17 am 
Nowy
Nowy

No zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, żeby wyciągnąć jakieś wnioski konstruktywne to potrzeba ze 2 miesiące co najmniej, bo kliki się cachuję przez 30 dni.

Co do MW to w zasadzie na stronie zarabiajzwonga nadal te bonusy widnieją i jest podana chyba stawka dla CPS, ale powiedzieli mi, że już się zmienił model rozliczeń i nie ma tych bonusów, może jakieś wprowadzą w przyszłości.

PostNapisane: Cz wrz 29, 2016 4:37 pm 
Nowy
Nowy

No i jakie efekty? Ostatnio chyba w tych kampaniach znowu się coś zmieniło, że długoterminowe pożyczki ratalne mają stawkę CPS w Bankierze jest 130 CPS, ale za to krótkoterminowa jest tam teraz bardzo słaba 15 CPA + 33 CPS.

Strefa czasowa: UTC + 1