• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Gotowiec ad sense
PostNapisane: So lut 24, 2007 7:50 pm 

znalazlem w internecie osobe ktora sprzedaje gotowe strony z reklamami google. strona jest w jezyku angielskim i ma wiele podstro co ma umozliwic ogromne zyski.
ciekawy jestem czy cos takiego daloby zysk. strona nie wyglada ciekawe (wyglada jak by byla robione w notatniku) ale ponoc jest dochodowa. cedna nie jest wygorowana bo to 20 zl jednak taki pieniadz nie lezy na ulicy wiec mozna sie na tym niezle przejechac. nie wiem jak wy ale ja nie mam pojecia o ad sense i mysle ze wy bardziej sie na tym znacie. poszukam linka to podrzuce to sie zapoznacie. o ile dobrze pamietam to jest 2 000 lub 20 000 podstron. swoja droga calkiem niezle.

No mam ten link
http://www.allegro.pl/item169044413_got ... abiaj.html

podobno za 1 klik jest 2o dolarów. mysle ze ruch bylby nie potrzebny bo na przyklad ty co mi odpisales :) zakladasz stronke a ja i moi znajomi klikamy po 50x dziennie :) I git!

Ostatnio edytowano So lut 24, 2007 8:28 pm przez The Doggfather, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Gotowiec ad sense
PostNapisane: So lut 24, 2007 8:19 pm 
Nowy
Nowy

Zapodaj link, zobaczymy co pod tym siedzi :)

Rzadko zdarzają się takie perełki, aby zarobić kilka tyś $$ bez dużego ruchu na stronie. Pomijając już treść i pozycjonowanie reklam na stronie.

#1 Projekt W - realizacja #2 Projekt TF - koncept #3 Projekt TC - koncept

PostNapisane: So lut 24, 2007 8:30 pm 

wydaje mi sie z ten ruch nie jest potrzebny bo jest strona po angielsku a kasa moze byc niezla :)

PostNapisane: So lut 24, 2007 9:00 pm 
Nowy
Nowy

The Doggfather napisał(a):
wydaje mi sie z ten ruch nie jest potrzebny bo jest strona po angielsku a kasa moze byc niezla :)

Jesteśmy już po hossie Adsense, i tak samo niestety zapewne będzie z Yahoo Ads. Zanim dotrze do Polski, stawki spadną na łeb na szyję - i tyle się zarobi ;/

Nawet najlepsza treść, szata graficzna witryny, zespół ją prowadzący jest bez szans, jeżeli nie ma oglądalności ;)

#1 Projekt W - realizacja #2 Projekt TF - koncept #3 Projekt TC - koncept

PostNapisane: Wt kwi 17, 2007 8:53 pm 

wiec tak, przede wszystkim to odradzam klikac we wlasne reklamy. mozna szybko dostac bana i tyle. zamiast kupowac jaks badziewna stronke lepiej samemu nad nia poracowac, wystarczy tylko edytor WYSIWYG troche fantazji i jedziemy.

PostNapisane: Śr kwi 18, 2007 9:42 am 
Nowy
Nowy

mozila napisał(a):
wiec tak, przede wszystkim to odradzam klikac we wlasne reklamy. mozna szybko dostac bana i tyle. zamiast kupowac jaks badziewna stronke lepiej samemu nad nia poracowac, wystarczy tylko edytor WYSIWYG troche fantazji i jedziemy.

i mamy 1.000.001 bezwartościową stronę na której nie ma nic więcej niż przedruki artykułów, albo i gorzej, bo autor nie ma czasu nic zrobić ani napisać. Na miliony tego w sieci :/

Bez urazy oczywiście, ale z takim podejściem co kwartał trzeba by "jechać" z nową stroną o nowej tematyce, bo na pozostałych siada cyfrowy kurz i nic więcej...

http://ebiznesmeni.pl

PostNapisane: Cz gru 25, 2008 8:47 am 

Allen napisał(a):
Jesteśmy już po hossie Adsense, i tak samo niestety zapewne będzie z Yahoo Ads. Zanim dotrze do Polski, stawki spadną na łeb na szyję - i tyle się zarobi ;/

Przepowiednia Allena sprzed prawie dwóch lat niestety się sprawdziła :(

Średnia wypłata za kliknięcie w AdSense to ok. $0,06. Żeby w takim tempie uzbierać minimum do wypłaty ($100), trzeba mieć conajmniej kilkaset odwiedzin dziennie.

Wygaszacze ekranu dla Windows

Strefa czasowa: UTC + 1