• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Wsparcie dla Serwisu
PostNapisane: Śr maja 16, 2007 1:11 pm 

Co myślicie o takim typie marketingu. Zawartość strony byłaby możliwa do oglądania zupełnie za darmo. Jedynym utrudnieniem byłby przymus rejestracji (darmowej). Serwis byłby w pełni tworzony przez użytkowników. Mam tu na myśli możliwość publikacji dosłownie wszystkiego co jest ujęte w ramach regulaminu i prawa. Powstałby osobny dział dla sponsorów, który to byłby tworzony przez samych użytkowników. Jedynym zarobkiem byłoby wsparcie serwisu i jego autorów poprzez wysyłanie wiadomości SMS. Za każdą wysłaną wiadomośc urzytkownik otrzymywałby rangę najpierw Sponosr potem VIP. Strona oczywiście nie zawierałaby żadnych reklam, ani innych elementów zaśmiecających i przeszkadzających użytkownikom. Jedynym dochodem byłoby wsparcie odwiedzających.

Mam nadzieje, że ktoś będzie chciał wyrazić opinię na ten temat. Z góry dziękuję za opinię.

Tytuł: Re: Wsparcie dla Serwisu
PostNapisane: Śr maja 16, 2007 2:30 pm 
Nowy
Nowy

typowe web 2.0 poczytaj o tym na wikipedi, teraz powstają właśnie tego typu serwisy

OCENIAM TYLKO GRAFIKE !

PostNapisane: Śr maja 16, 2007 6:05 pm 

Jerzeli chodzi o typ serwisu to masz zupelną rację, jednak chodzi mi takrze o tym zarobku na tym serwisie. Jak myślicie, czy to może się udac. Jeżeli myślicie że nie to napiszcie dlaczego, a jeżeli tak to tak samo.

Zachęcam do dyskusji

PostNapisane: Śr maja 16, 2007 6:36 pm 
Nowy
Nowy

Wszystko kwestia podejścia, promocji serwisu itd. Nie spodziewaj się kokosów nie inwestując złotówki.. samo pozycjonowanie w wyszukiwarkach potrwa klika miesięcy. Pierwszych złotówek tak więc możesz spodziewać się dopiero po roku lub dłużej .. a i tak nikt nie da Ci gwarancji, że to się uda. Masz dobry pomysł ? Pieniądze ? Masz szanse na sukces.

pozdrawiam

OCENIAM TYLKO GRAFIKE !

PostNapisane: Śr maja 16, 2007 7:17 pm 

Przy dobrej promocji we wszystkich rankingach może się osiągnąc dużą oglądalność w ciągu kilku miesięcy. Wystarczy popatrzeć jak to ma miejsce w przypadku powstających jak grzyby po deszczu forów. W tym przypadku jedynym minusem i hamulcem do tego by zarobic jest niechęć do wdrożenia nowych rozwiązań. Wiem, że to jest trudne zadanie, ale przy odrobinie pracy myśle, że się uda. Chciałem tylko dowiedzieć się, czy mój pomysł ma wogóle jakiś szanse na sukces. Jednak ja nie chce tylko brac pieniędzy od użytkowników za to co będę udostępniać, ja mam na myśli wprowadzenie działu, który będzie tworzony jedynie przez użytkowników. Będzie to tak zwany dział premium i mam nadzieję, że przy odrobinie pracy dam radę.

PostNapisane: Pt maja 18, 2007 11:19 am 
Nowy
Nowy

lazzar napisał(a):
Chciałem tylko dowiedzieć się, czy mój pomysł ma w ogóle jakiś szanse na sukces.

Zawsze ma. Jednak liczy się nie tylko pomysł, ale również jego realizacja.

Jak już pisałem w poprzednim wątku - na podobnej zasadzie działa Wikipedia.

#1 Projekt W - realizacja #2 Projekt TF - koncept #3 Projekt TC - koncept

Strefa czasowa: UTC + 1