• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Hosting pod blog
PostNapisane: N mar 14, 2010 11:36 am 

Witam,

szukam hostingu, na którym chciałbym umieścić swój blog. Będę rejestrował domenę .pl na potrzeby tego bloga, a prowadzony będzie w technologii Wordpress.

Czy mógłby ktoś poradzić mi jakiś dobry hosting (niedrogi - strona niekomercyjna), w którym jest możliwość przy okazji rejestracji domeny (chyba, że bardziej opłaca się zarejestrować w nazwa.pl za 10zł + VAT). Dobrze by było jakby miał preinstalowanego wordpressa, którego theme mógłbym sobie dowolnie modyfikować (nie jest to warunkiem, bo będę potrafił sam zainstalować jeśli taka potrzeba zajdzie). Ważne jest dla mnie by był niezawodny, szybki i z dobrym supportem (aczkolwiek mam nadzieję, że nie będzie potrzebny).

Blog będzie tekstowy, z niewielką ilością zdjęć (które nota bene być może będę hostował na imageshack), więc raczej nie potrzebuję ogromnych transferów i wielkich pojemności, ale być może w tym roku zaistnieje potrzeba powieszenia tam dodatkowej strony internetowej, lub dwóch.

Pozdrawiam i dzięki z góry.

edit:
Nie mam również nic przeciwko zamieszczeniu tego bloga na jednym z serwisów blogowych, ale jest kilka warunkó:
1. moja domera
2. brak reklam odgórnych od serwisu
3. możliwość dowolnego ustawienia layoutu
4. Możliwośc wstawienia własnych reklam
5. Brak jakiegokolwiek paska informującego o tym, że to jakiś serwis blogowy.

Te warunki chyba dyskwalifikują każdy ze znanych mi serwisów.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Hosting pod blog
PostNapisane: So kwi 03, 2010 10:37 am 

Rzeczywiście oferta bardzo atrakcyjna, ale czy są tutaj jakieś opinie na temat tego hostingu?

PostNapisane: So kwi 03, 2010 2:02 pm 

Właśnie sam się dziwię, że tak mało osób dotychczas korzystało z ich usług. Chociaż z drugiej strony firma nie działa na rynku aż tak długo, jak inni "starzy wyjadacze" hostingowego rynku. Jeżeli masz pytania możesz je kierować osobiście do ich administracji, bynajmniej ja gdy jakieś pytania miałem to do nich dzwoniłem - zawsze udzielili fachowej pomocy.

PostNapisane: So kwi 03, 2010 7:17 pm 

No cenowo są ciekawi, aczkolwiek mam pewne wątpliwości czy takie zapisy:
Cytuj:
Firma inVette ma prawo zaprzestać świadczenia usługi dla Klienta bez prawa zwrotu uiszczonej już opłaty abonamentowej.

są zgodne z prawem

PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 1:21 pm 

Cześć,

ja ze swojej strony mogę polecić hostit. Widzę, że i na tym forum zamieszczają oferty więc linków podawać nie będę.
Co prawda ceny nieco wyższe niż wyżej wymienione 2hi. Ale warto ich polecić, sam jestem klientem z polecenia. Support szybki, idą na ustępstwa i podobno przy przedłużeniach kont można się targować, ale sam jeszcze nie sprawdziłem- dopiero 2 miesiąc u nich jestem, ale póki co wszystko śmiga

Pzdr

Strefa czasowa: UTC + 1