• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przywitania
PostNapisane: So cze 19, 2004 1:09 pm 
Administrator

Na Waszą (jak najbardziej słuszną) prośbę zakładamy przyklejony temat do przywitań. Możecie tu pisać o sobie, skad jesteście, czym się interesujecie i co lubicie (prócz WebInside - to wiadomo :lol: )

Zapraszam do przywitań!

Domena.pl: Promocja na hosting i domeny

Tytuł: Re: Przywitania
PostNapisane: So cze 19, 2004 1:22 pm 
Działa
Działa

Ktoś tu musi coś pierwszy napisać żeby ludzie sie nie bali :-D.

Tak pozatym to witam jestem Wojtek i też mam 12 lat :D.
Nie no tak naprawde to sie nazywam Łukasz ... więcej narazie nie zdradze 8)

GIT/GCS d-- s: a--- C++++>$ UL+++@ P L E W+++ N+++ o+ K- w++++ O !M !V PS++ PE Y+ PGP++ t+
5++ X+++ R+ tv++ b++++ DI D+ G e- h! r y
END GEEK CODE BLOCK

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: So cze 19, 2004 2:10 pm 

Ja sie o ten topic co prawda nie dopraszalem, ale oczywiscie nie stoi to na przeszkodzie zeby sie z Wami przywitac!
Mam na imie Tomek - lat 17 - witam serdecznie! ;]

PostNapisane: So cze 19, 2004 6:14 pm 
Działa
Działa

Cześć, jestem Karol, mieszkam w mieście do 10 tys. mieszkańców.

Więcej nie powiem, bo mi się nie chce pisać :P

PostNapisane: So cze 19, 2004 6:23 pm 
Moderator

Ja mam na imię Hygin. (naprawdę!) A dla niedowiarków (bo wiem, że tacy się zdarzają): jestem Polakiem.Moje namiary są podane w stopce.

I mogę się przyznać, że dzięki temu serwisowi (ale na jednej z wcześniejszych odsłon) nauczyłem się css. :-D

P.S. Jestem autorem 3,14% postów na forum. Tylko tyle, bo nie jestem nabijaczem postów :-P

PostNapisane: N cze 20, 2004 9:28 am 
Przelotem
Przelotem

Mam na imię Wiktor i mam 14 lat. Jestem autorem 1% wpisów na tym forum. Tak mało dlatego, że brak mi cierpliwości do tłumaczenia ludziom wszystkiego czego się przez 8 lat nauczyłem jeszcze raz.

O-- M V- PS PE Y PGP- t+ 5 X+ R tv b+ DI- D--
G e h! !r y-
------END GEEK CODE BLOCK------

PostNapisane: Pt cze 25, 2004 6:37 pm 
Działa
Działa

Ludzie coś sie boja pisać (ciekawe czemu :twisted: ... hyhy)

Wienc napisze coś o sobie... Imie Łukasz wiek 16 lat...
Były uczeń gimanzajum a przyszły 1 klasy LO o profilu informatycznym... Nie wiem jak sie tam dostałem biorąc pod uwage że znajomosć ortografi jest równa ZERU :D. Tak pozatym jeste kompletnym graficznym beztalneciem, ale ja uważam, iż poprostu nie umie obługiwać Photoshopa :lol:. Dawny zwolennik GPL/GNU.. aktualnie zagorzały zwolennik Microsoftu hehe..
Muzka. Słucham wyłącznie Techno, czy szerzej muzyki elektronicznej, Ulubinoe zespoły, The Prodigy, Blank & Jones, Westbam, Dj Tomcraft, Safri Duo, Dj Noiserr, Dj Alien, Cosmic Gate... i jeszcze długo by wymieniać :P. Do tego jeszcze soundtracki z filmów (tu gatunek nie ma znaczniea wszytko i tak leci do Genre: Soundtrack 8) ). WWW zajmuje sie od jakiś 2 lat... Chociaż bardziej od strony techniczej (czyt. serwery niż strony i programowanie). To Drugie (programowanie jeszcze ujdzie).. ale przygotowanie grafiki to poprostu udręka :-D :lol: . Co tam jeszcze by napisać... Ooo ulubine filmy :D
Star Wars poand wszytko naj i wogole potem Pulp Fiction (kto nie widział marsz to sciągnać kupić wyporzyczyć), Matrix, i Final Fantasty ehh to jest film...
No juz prawie naprawde nie wiem co pisać... AAAaaa nie próbojecie cenzurowac tego tekstu, wszytkie błędy ortograficzne są całkowicie zamierzone :D... No to narazie tyle... nie bac sie pisac bo moj ulubiony topic stoi w miejscu :P. Jak przyjdzie mi coś jeszcze do głowy to napisze :P:D

GIT/GCS d-- s: a--- C++++>$ UL+++@ P L E W+++ N+++ o+ K- w++++ O !M !V PS++ PE Y+ PGP++ t+
END GEEK CODE BLOCK

PostNapisane: Pt cze 25, 2004 9:17 pm 
Moderator

iniside: 13 ortograficznych oraz mnóstwo grafcznych i interpunkcyjnych...

Ja jeszcze coś o sobie.
WWW: Jestem zdecydowanie bardziej grafikiem niż programistą, ale nie w photoshopie, tylko w corelu.
Muzyka: Słucham Hip-Hopu, Dance i muzyki elektronicznej... Moji ulubieni wykonawcy to Run DMC, Pastor Troy, 50 cent, Paktofonika, Pezet-Noon, Missy Elliott, Safri Duo, Darude, Chemical Brothers (a w szczególności ich soundtracki).
Film: Ulubione - "The Matrix", "Shrek", "Mission Impossible (1, 2 oraz parodia - Ściągany)", "The Lord....", filmy z Leslie'm Nielsen'em
Hobby: Downhill, Breakdance, Koszykówka

PostNapisane: So cze 26, 2004 2:31 am 
Zaczyna działać
Zaczyna działać

chociaz cien lubie, to tym razem w cieniu nie pozostane

mam na imie Grzesiek, mieszkam w ex-stolycy i od wrzesnia bede drugoklasista w XIII LO. Jestem co prawda w klasie mat-chem-inf ale liceum jest i tak na beznadziejnym poziomie jesli chodzi o inf w porownaniu do innych liceow (by juz o tym tpoic zreszta).
nie mam talentu graficznego, zaczalem od HTML i CSS, przeszedlem w PHP, ostatnio douczylem sie JS i MYSQL i podstawy pascala, w przyszlosci planuje siegnac po C/C++ i Java a pozniej to sie zobaczy
z muzyki najbardziej kocham Jacka Kaczmarskiego, oprocz tego slucham jeszcze SOAD, Metallica i Sepultura (no i jeszcze Slipknot ale to rzadko)
ostatnio moja pasja jest Soldat, Mu i Morrowind
lubie dunskie piwo

PostNapisane: So cze 26, 2004 3:27 pm 
Nowy
Nowy

No to teraz ja...

Mam na imię Tomek. Mam 14 lat. Mieszkam w Toruniu. Czym się zajmuję? Wieloma rzeczami, np. grafiką, programowaniem, rysunkiem (na papierze), od niedawna pisaniem opowiadań (tylko i wyłącznie fantasy), piszę też recenzje. Lubię prawie każdy rodzaj muzyki, słucham piosenek U2, Linkin Park, czasem jakiś Hip-Hop'owych zespołów (18L). W gry gram rzadko... Może czasem w Tibię. Interesuję się konsolami, czytam ksiażki gatunku fantasy i robię wiele innych rzeczy...

PostNapisane: So cze 26, 2004 5:20 pm 
Działa
Działa

Hygin Delimat napisał(a):
iniside: 13 ortograficznych oraz mnóstwo grafcznych i interpunkcyjnych...

Nie rób takich małych liter ;). I tak nieźle :D...
Coś jeszcze napisze.. Uwielbiam wręcz grać w Civilization 3, serie Earth 2150 (głównie cenie ją saobie za klimat, i niby banalna ale jakże pochłaniającą fabułe...) i Homeworld (też cała seria i tez za fabułe która wręcz wgniata, na jej podstawie można by nakręcic niezły film podwarunkiem że starczyłoby funduszy...). Może póżniej znów coś dopisze hehehe :d

END GEEK CODE BLOCK

PostNapisane: So cze 26, 2004 5:38 pm 
Moderator

7 ortograficznych, 4 graficzne i dużo interpunkcyjnych
Piszę małymi, bo to nie jest to, o czym chcę napisać.

Dopiszę, że nie gram w gry kmputerowe (jak już gry to zespołowe, takie jak koszykówka i siatkówka). Nie nawidzę piłki nożnej.

PostNapisane: So cze 26, 2004 5:59 pm 
Działa
Działa

[quote="Hygin Delimat]
Dopiszę, że nie gram w gry kmputerowe (jak już gry to zespołowe, takie jak koszykówka i siatkówka). Nie nawidzę piłki nożnej.[/quote]

To witam w klubie też nie cierpie piłki noznej. No lubie pooglądać w TV ME, i MŚ ale na tym koniec. Jedna różnica jestes straszne idiwidum i niecierpie gier zespołowych (no chyba, że stoje z boku i krzycze co inni mają robic :D to mi zazwyczaj wychodzi)

END GEEK CODE BLOCK

PostNapisane: So cze 26, 2004 7:45 pm 
Zaczyna działać
Zaczyna działać

Witam,

Ja mam na imię Bartek, podobnie jak wy nienawidze piłki nożnej, aczkolwiek ten Beckham jakby nie patrzeć jest bardzo przystojny, a słyszałem ze karne też bardzo dobrze wykonuje. Przyjechałem do Was z Bździoch koło Szczawnicy, moim hobby są szachy oraz czyszczenie dywanów - po prostu kocham adrenalinę. Swego czasu interesowałem się także ogrodnictwem i starymi maszynami parowymi, ale już z tego wyrosłem. Mam 9 lat, od 1972 tworzę strony www, jestem głównie grafikiem, aczkolwiek programować też potrafię. Najlepsze gry na komputerze to oczywiście saper, The Sims 1, The Sims 2, The Sims Balanga, The Sims Ogród, The Sims Kariera, The Sims 3, The Sims Gold Packet no i oczywiście mój ulubiony - Cheessmaster 9000.

PostNapisane: So cze 26, 2004 8:14 pm 
Moderator

Ale jak czyścisz te dywany? Trzepanie? Pranie? Vanisz? Ja mimo wszystko preferuję Vanisz...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1