• › Witaj Gościu
  • Jesteś niezalogowany (
  • Zaloguj 
  •  lub  

Logo

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: propozycja napisania artykulu o pewnym serwisie
PostNapisane: Śr mar 23, 2005 12:13 am 

witam, chcial bym wam zaproponowac napisanie pewnego arykulu i opublikowanie na temat pewnego serwisu a dokladnie waszego konkureta webhelp.pl Poniewarz na ich forum ostatnio dzieje sie wiele oszustwa a administaracja poprostu tych ludzi co zostali oszukani wyzucila z forum bez podania jakies odpowiedzi na temat powodu wywalenia itp. Moze opowiem wam jakos moja histaroje na temat tego co sie tam stalo i co poniekad mnie dotyczy. Za posrednictwem moj wspolwlasciciel serwisu internetowego kupil tam pisane na zamowienie skrypty na serwis wykiki meczow onleine. Pozniej zwrocil sie z prozba zeby mu zasponsorowac domene ale ja ddodalem mu takze hosta predzej etz mial sponsorowany przez serwis pliki.pl i tam sa zlodzieje bo pokopjowali te pliki i zaczeli sprzedawac na wh za grosze np. skrypt wart 100zl za 3,6zl za smsa a z takiego smsa ma 30 gr to chyba drobna przesada ale co zrobic jak to sa maloletnie osoby ktore nie maja 16 lat ;/ a forum webhelpu jak naglosnila sie sytulacja to poprostu wyrzycili wszystkich poszkodowanych co sie najbardziej oburzali ze za ich posrednictwem doszlo do przestepctwa i poprostu nas wyrzycili. dobrze ze jst jeszcze ten serwis i mam nadzieje ze tutaj nie bedzie takich zeczy jak tam :) pozdrawiam

Tytuł: Re: propozycja napisania artykulu o pewnym serwisie
PostNapisane: Śr mar 23, 2005 12:37 am 
Administrator

:-D

blokuje temat - wiem, ze mogles cos staracic na interesie z nimi, ale nie zajmujemy się przestępczoscia zorganizowana :lol: szkoda czasu nawet na dyskusje

Domena.pl: Promocja na hosting i domeny

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1