Blog - Justyna Skorupska

O autorze bloga:

Justyna Skorupska

Ekspert Doświadczony i skuteczny Manager z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w największych firmach i korporacjach z branży IT, w których rozwijała swą karierę w ciągu ostatnich kilkunastu lat poprzez wszystkie szczeble zarządzania.

Prezes Zarządu imerge Sp. z o.o. oraz Country Director FACT-Finder w Polsce. Posiada obszerną wiedzę i doświadczenie z obszaru strategii online, Project Managementu oraz szeroko pojętej optymalizacji procesów biznesowych - również w projektach międzynarodowych.

 

Absolwentka dwóch kierunków z obszaru IT w WSISiZ WIT w Warszawie oraz autorka szeregu szkoleń z obszaru rozwoju kompetencji managerskich, których również jest trenerem.

 

Prywatnie szczęśliwa mama trójki fantastycznych dzieci oraz zwolenniczka tańca w każdej postaci.

 

 

Wpisy blogera:

e-commerce w Polsce na tle Europy

Jako międzynarodowy specjalista e-commerce, dzięki współpracy z FACT-Finder, mam możliwość obserwowania, jak funkcjonuje e-commerce w poszczególnych krajach Europy.

więcej

Siedmioróg.pl aspirujący do miana polskiego Amazon.com. Na czym polega sekret?

Przełomowa wiadomość dla przyjaciół książek! Mamy w Polsce księgarnię internetową z intuicyjnym wyszukiwaniem produktów i możliwościami nawigacyjnymi na poziomie Amazon.com! Zastosowana, unikalna technologia wyszukiwawczo-nawigacyjna uwzględnia najczęstsze przyczyny, z powodu których użytkownicy odwiedzający e-sklepy, nie znajdują tego czego szukają.

więcej

Co warto monitorować w eCommerce i nie tylko...

Każdy użytkownik, który wchodzi do sklepu internetowego pozostawia ślad w różnego rodzaju logach. Informacjom ukrytym w logach trzeba nadać sens. W tym kontekście najważniejsze dla zarządzających sklepem internetowym jest narzędzie, które pozwala zebrać informację na temat zachowań użytkowników w e-sklepie oraz regularne korzystanie z tego narzędzia.

więcej

eCommerce wyszukiwanie, czy nawigacja?

34% użytkowników e-sklepu natychmiast opuszcza jego witrynę z racji niemożności odnalezienia dostępnych produktów (N.Nielsen)

więcej

Czym CeBIT 2010 nas zaskoczył?

Krótka refleksja po największych targach technologicznych w Europie - motto tegorocznych targów "Connected Worlds"

więcej

Topic Pages - serwis tematyczny w 5 minut

Automatyczne budowanie stron i wortali tematycznych powiązanych z określonym tematem.

więcej

Federated Search - wszystko w jednym

Federated Search zbiera treści w obrębie jednego portalu internetowego z różnych źródeł.

więcej

E-discovery i inne "odkrycia"

Zgodnie z zapowiedzią będę kolejno przybliżać pojęcia tym razem będzie to e-discovery i related content.

więcej

Coż to takiego Enterprise Search?

Dziś zacznę trochę jak w szkole, czyli od "definicji".

więcej

Na powitanie

Od 1993 roku zajmuję się zawodowo szeroko pojętą branżą IT. Uwielbiam branżę internetową, bo tu zawsze się cos dzieje i zawsze się trzeba czegoś nowego uczyć. Zaczynałam od programowania w Turbo Pascalu, przeszłam długą i ciężką drogę do aktualnie zajmowanego stanowiska. Uczestniczyłam w wielu projektach, w każdej chyba możliwej roli. Teraz mam w portfelu wielu klientów i wiele projektów.

więcej