Blogi

Igor Sawczuk

Igor Sawczuk jest konsultantem i analitykiem rynków IT oraz teleinformatyki. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania projekt manager.

Najnowsze wpisy
Marek Redesiuk

Ignacy Marek Redesiuk od 2003 roku zajmuje się zawodowo grafiką reklamową, animacją reklamową oraz programowaniem aplikacji internetowych. Głównym narzędziem jego pracy jest Adobe Flash, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, MAXON Cinema 4D oraz w razie konieczności Adobe AfterEffect, Adobe Premiere, Adobe Soundbooth.

Najnowsze wpisy
Justyna Skorupska

Ekspert Doświadczony i skuteczny Manager z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w największych firmach i korporacjach z branży IT, w których rozwijała swą karierę w ciągu ostatnich kilkunastu lat poprzez wszystkie szczeble zarządzania.

Najnowsze wpisy
Marta Tamioła

Absolwentka Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, współzałożycielka Webvariation. W agencji odpowiada za New Business i obsługę strategicznych klientów. Wcześniej New Business Manager firmy Web Power, jednego z czołowych dostawców usług e-mail marketingowych na europejskim rynku.

Najnowsze wpisy
Kuba Filipowski

Kuba jest współwłaścicielem Netguru sp z o.o. i HumanWay sp z o.o. Jest także jednym z organizatorów spotkań branży internetowej Barcamp i pomysłodawcą serwisu Flaker.

Najnowsze wpisy
Andrzej Bartosiewicz

Dr Andrzej Bartosiewicz jest ekspertem rynku domen, wieloletnim szefem europejskiej organizacji CENTR skupiającej narodowe rejestry domen, a w latach 2001 – 2010 był kierownikiem Działu Domen w NASK. Obecnie reprezentuje firmę consultingową "Yon Consulting".

Najnowsze wpisy
Grzegorz Róg

Grzegorz Róg prowadzi szkolenia z zakresu projektowania stron WWW oraz obsługi oprogramowania Adobe. Jego podstawowym środowiskiem pracy jest Flash i Photoshop. Jest właścicielem formy Insigo, autorem licznych publikacji, oraz redaktorem serwisów branżowych. W wolnych chwilach studiuje prawo oraz udziela się towarzysko.

Najnowsze wpisy
Monika Janiszewska

Obecnie specjalista ds. Public Relations w Skapiec.pl. Wcześniej - dziennikarz prasowy zafascynowany reportażem. W życiu zawodowym ceni sobie szybkie tempo i ostre zakręty. Prywatnie chętnie wycisza się przy dobrej lekturze, koniecznie z zaskakującą puentą. W codziennym odkrywaniu złożoności polskiego e-commerce pomagają jej szybki komputer, stałe łącze i mocna kawa.

Najnowsze wpisy