Darmowy kurs edycji wideo i efektów

Grzegorz Rg, 2011-08-18 16:45:44

Darmowy kurs edycji wideo i efektów
Po raz kolejny ekipa eduweb.pl miała przyjemność współpracy z Adobe. Jej efektem jest seria filmów promujących produkty Premiere Pro oraz After Effects w najnowszej odsłonie CS5.5!

Seria darmowych kursów znajduje się na stronie:

http://www.przejdznapro.pl

obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Pracuj wydajniej – To wydajność jest kluczowym czynnikiem przy edycji wideo, dlatego Premiere Pro CS5.5 wspiera architekturę x64 a także wykorzystuje w pełni możliwości kart graficznych oferując wsparcie GPU.
  2. Integracja Pakietu CS5.5. - Współpraca programów z pakietu Creative Suite 5.5 daje Ci możliwość jednoczesnej pracy z Adobe Photoshop Premiere Pro, After Effects czy Encore. Produkcja od A-Z jeszcze nigdy nie była tak prosta.
  3. Skuteczne Narzędzia - Kluczowanie z pomocą jednego pociągnięcia myszką? Stabilizacja obrazu, zaawansowane śledzenie obiektów? Gotowe efekty oraz presety to tylko początek. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić.
  4. Obsługa formatów - Nieważne, czy korzystasz z cyfrowej lustrzanki czy profesjonalnej kamery. Możesz być pewien, że materiał do edycji jest zoptymalizowamy pod kątem Twojego urządzenia.

Przy okazji, warto zainteresować się aktualnymi promocjami Adobe. Są to zniżki na zakup lub upgrade odpowiednich pakietów, a wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na http://adobepromo.pl/
 

Zniżki są przewidziane dla:

1. Osób ze starszymi wersjami (CS1) - 20%
2. Kupujących pakiet Production lub oprogramowanie do edycji wideo (punktowe) - 50%
3. Kupujących nowego Acrobata - 20% lub darmowa wersja PRO

Zapraszam na  http://www.przejdznapro.pl

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

Ocena 2.36/5 (47.13%) (707 głosów)

Komentarze:

  • xsuztRKHpOzE
    Dodał: Mert data: 2013-04-21
    Sneak peeki omijam sikorezm łukiem, bo wolę poczekać na gotowy odcinek i być zaskakiwana w trakcie oglądania całości, ale tym razem nie mogę doczekać się piątku i dalszego ciągu "gali" w Parks and Recreation, więc to promo kusi coraz bardziej... Yay dla Leslie i Bena :)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.