Darmowe lekcje CS5.5 od Adobe

Grzegorz Rg, 2011-05-26 14:24:16

Darmowe lekcje CS5.5 od Adobe
Ponieważ miałem przyjemność uczestniczyć w projekcie edukacyjnym Adobe promującym nowe odsłony oprogramowania CS5.5, chciałbym w tym poście zaprosić Was do obejrzenia darmowego kursu video :)

Kurs znajdziecie na stronie http://www.mobiliusz.pl a oprócz mojej prezentacji, na stronie znajdziecie także część poświęconą Adobe Flash, którą poprowadził Robert Podgórski z Black Moon Design, oraz 5 tutoriali z zakresu Flash Builder 4.5, prowadzonych przez ewangelistę Adobe – Piotra Walczyszyna.Myślę, że warto zapoznać się z tym materiałem po to, aby być na bieżąco z nowościami od Adobe. Ponadto  promocja nowego Adobe CS w wersji 5.5 jest też wsparta konkursami organizowanymi z popularnymi blogerami. W ciągu najbliższego miesiąca na blogach Macieja Budzicha (blog.mediafun.pl), Grzegorza Marczaka (antyweb.pl), Artura Kurasińskiego (AK74.pl), Pawła Lipca (webfan.pl), Przemysława Marczyńskiego (imagazine.pl) oraz Piotra Peszko (blog.2edu.pl) ruszą konkursy dla osób zainteresowanych rozwiązaniami mobilnymi. Do wygrania będą w nich urządzenia mobilne: tablety i smartfony, specjalne akcesoria.Dodatkowe informacje i szkolenia z zakresu oprogramowania Adobe i tworzenia stron WWW znajdziecie również jak zwykle na http://www.eduweb.pl 

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

Ocena 2.45/5 (49.01%) (526 głosów)

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.