Na powitanie

Justyna Skorupska, 2009-09-03 09:28:35

Na powitanie
Od 1993 roku zajmuję się zawodowo szeroko pojętą branżą IT. Uwielbiam branżę internetową, bo tu zawsze się cos dzieje i zawsze się trzeba czegoś nowego uczyć. Zaczynałam od programowania w Turbo Pascalu, przeszłam długą i ciężką drogę do aktualnie zajmowanego stanowiska. Uczestniczyłam w wielu projektach, w każdej chyba możliwej roli. Teraz mam w portfelu wielu klientów i wiele projektów.

Strategiczne zarządzanie portfolio projektów to moja pasja, bogate 16-letnie doświadczenie zdobyte w różnych firmach, pozwala mi sądzić, że mogę pomagać innym, a wiedzą lubię się dzielić.

 

Przede wszystkim w imieniu NetSprint.pl dziękuję za zaproszenie do tak szacownego grona.

 

Z dumą nazywamy siebie Ekspertami Wyszukiwania i to właśnie o wielu różnych możliwościach jakie daje technologia wyszukiwawcza (wbrew pozorom nie tylko Google na świecie jest) będę tu pisać.

 

Drugim obszarem moich zainteresowań i jak mniemam również wielu innych osób, jest strategiczne zarządzanie portfolio projektów, przy czym będę skupiać się tu na prowadzeniu projektów internetowych.

Ocena 2.57/5 (51.49%) (625 głosów)

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.