Nadchodzą zmiany na platformie Soup.io

Pawel Cebula, 25-01-2011 | Źródło: soup.io

Serwis Soup.io jest czymś pośrednim między mikroblogiem, a normalnym blogiem. W ostatnim czasie użytkownicy tego serwisu dość często mają problem z normalnym korzystaniem z tego serwisu. Wkrótce ma nastąpić znacząca poprawa.

Soup.io jest miejscem, w którym pojawiają się bardzo duże ilości treści, które z różnych powodów nie mogły znaleźć swojego miejsca w innych serwisach społecznościowych takich jak np. Twitter, czy na blogach. Od pewnego czasu korzystanie z tej platformy nie należy do najprzyjemniejszych.
 
Problem powolnego działania oczywiście został zauważony przez zespół opiekujący się Soup.io. Początkowo problem dotyczył niewystarczających łączy - szybko się z tym uporano. Następnie okazało się, że są brakuje mocy obliczeniowej - dokonano już zakupów i wkrótce nowy sprzęt powinien odciążyć obecnie funkcjonujący.
 
To jednak nie koniec zmian - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w najbliższym czasie pojawi się nowa wersja serwisu Soup.io. Celem jaki postawił sobie zespół Soup.io jest pozwolenie użytkownikowi na lepszą kontrolę nad zawartością pojawiają są w serwisie - mowa tutaj m.in. o funkcjach sortowania i filtrowania.
Ocena 2.4/5 (47.93%) (290 głosów)
  • Śledzik
TAGI: soupio   aktualizacja  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2011-04-14
    Soup jest git!
    cubalibre.soup.io


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.