Zobacz nowy Filmweb.pl (wideo)

Dawid Kulbaka, 18-03-2010 | Źródło: Filmweb

Największy polski portal filmowy Filmweb.pl zaprezentował nową grafikę.
Portal całkowicie zmieni swoją szatę graficzną. Poza tym zostanie ułatwiona nawigacja po stronach oraz wprowadzonych wiele nowych funkcji. Serwis przewiduje uruchomienie nowej usługi - Gustomierza: użytkownik ocenia filmy, aby zmierzyć swój gust filmowy. Dzięki niemu odkrywa filmy w swoim guście. I poznaje ludzi o podobnym guście.

Reportaż Lookr.tv Backstage

 
 
Prócz nowych narzędzi społecznościowych, Filmweb zaoferuje również spersonalizowany kokpit, na którym można śledzić aktywności znajomych oraz sprawdzać, co jest wyświetlane na ulubionych kanałach.
 
W ciągu 12 lat funkcjonowania, Filmweb stał się drugą największą na świecie bazą filmów. W tej chwili Filmweb ma 1,66 miliona rekordów w bazie, ponad milion zarejestrowanych użytkowników oraz miliony głosów oddanych na filmy. Statystyki to: 6,7 UU (styczeń 2010) i ponad 3 mln RU (grudzień 2009).
 
Nowy Filmweb w wersji beta będzie dostępny dla wszystkich już w kwietniu tego roku.

 

Galeria zdjęć

  • Nowy Filmweb.pl
    Nowy Filmweb.pl
  • Nowy Filmweb.pl
    Nowy Filmweb.pl
  • Nowy Filmweb.pl
    Nowy Filmweb.pl
Ocena 3.07/5 (61.38%) (29 głosów)
  • Śledzik
TAGI: filmweb  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2010-03-18
    grafika zupełnie przeciętna
  • Inspiracja
    Dodał: michuk data: 2010-03-18
    No, trzeba powiedzieć, że nowy "gustomierz" jest bardzo innowacyjny :>

    http://blog.filmaster.pl/filmaster-inspiruje/
  • @ Michuk
    Dodał: Dawid Kulbaka data: 2010-03-18
    Ja nie napisałem, że gusto jest innowacyjny ;))

  • Dodał: Termon data: 2010-03-18
    A dla mnie zmiany na lepsze, moze z grafiką mogliby podciągnąć, bo jest mega przeciętna.

    Michuk - oglądnij wywiad, gość twierdzi, że pracowali nad gusto już dawno. To nie jest tak łatwe do wprowadzenia, jak - nie obrazaj sie - na Filmasterze..

  • Dodał: Gość data: 2010-03-21
    Zmiany na lepsze ale mimo wszystko szata graficzna bardzo przeciętna.

  • Dodał: rego data: 2010-04-10
    przecietny to ty jestes, nie zauważyłes tego jeszcze?

  • Dodał: Avi data: 2010-07-27
    Ale czconka jest za mała. :(


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.